wtorek, 2 września 2014

Badger - o symbolice borsuka


zdjęcie www.badgerbalm.com
  
Borsuk ( eng. Badger ) to magiczne zwierzę.

Trudno go spotkać mimo, że żyje w polskich lasach .... to prawdziwy samotnik, kochający spokój i życie ze swoją rodziną daleko od ludzi. Borsuki to bardzo spokojne zwierzęta, które w obliczu zagrożenia mimo swojego niewielkiego rozmiaru zmieniają się w niezwykle waleczne - potrafią pokonać zwierzęta znacznie większe od siebie ( nawet wilki ).
Dlatego zwierzęta skwapliwie omijają nory borsuków. 

Z powodu tej niezwykłej waleczności borsuk jest symbolem odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu. Wg Indian człowiek o duszy borsuka skutecznie broni swojej własności, nie załamuje się i nie zniechęca łatwo, potrafi odpierać ataki i nie zna uczucia strachu.

Według nauk Indian Borsuk jest też uosobieniem podpory i zaufania. Borsuki mają niezwykle mocne szczęki, ogromne mięśnie i wyjątkową siłę fizyczną jak na tak niewielkie zwierzę. Budują niezwykłe nory - potężne wielopoziomowe, kręte tunele i podkopy w których jest zawsze czysto ( borsuki to prawdziwe czyściochy ).


Borsuk to symbol wiedzy i uzdrowienia: to zwierze z głęboką znajomością królestwa ziół i korzeni ..... Wg mitów gdy spotkasz na swojej drodze borsuka oznacza to, że powinnaś bliżej przeanalizować swoją sytuację i rozważyć wprowadzenie zmian. Tak jak borsuk kopie nory tak i ty powinnać "zajrzeć pod powierzchnię"..... 

Borsuk stał się inspiracją dla amerykańskiej marki organicznych balsamów do ust i ciała BADGER BALM ... dostępnej w sklepie www.damabio.pl

http://damabio.pl/badger-balm-m-178.html

2 komentarze:

  1. Dzień Dobry,

    Czy będzie jakaś dostawa produktów Badger Balm do waszego sklepu internetowego? Jestem bardzo zainteresowana kupnem pomadek ochronnych, które są aktualnie wykupione na waszej stronie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Badger Balm są ponownie dostępne w sklepie w tym również pomadki.http://damabio.pl/badger-m-178.html

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...