sobota, 23 listopada 2013

Czarne mydło DUDU OSUN

W naszym sklepie możecie kupić oryginalne czarne mydło DUDU klikij na linka: http://damabio.pl/duduosum-m-163.html

.
Produkowane od wieków w Zachodniej Afryce – Nigerii. Metoda wytwarzania mydła jest przekazywana z pokolenia na pokolenie a przepis jego wytwarzania pilne strzeżony. Wielu próbowało stworzyć własną wersję mydła DUDU – bez skutku - nigdy nie doścignęło oryginału.

Oryginalne czarne mydło DUDU, wbrew nazwie, nie jest czarne, ale brązowo – brunatne. Jeśli jest zupełnie czarne to znaczy, że nie jest oryginalne.

Sekret mydła DUDU tkwi w składnikach i sposobie wytwarzania go. Do produkcji nie wykorzystuje się żadnych alkalicznych substancji zmydlających – zamiast nich stosuje się popiół z pustych strąków kakaowca, posiadający właściwości zmydlające.

Następnie do popiołu dodaje się wodę i filtruje a następnie miesza się z masłem Shea, olejem kokosowym, palmowym oraz masłem kakaowym. Mydło leżakuje co najmniej 2 tygodnie.


Mydło ma specyficzny, ziołowy zapach ( da się go polubić ), bardzo dobrze się pieni na kolor jasno brązowy. Mydło DUDU jest bardzo wydajne. Nadaje się do demakijażu, zmywania twarzy problemowej, mycia twarzy i ciała ( wszystkie rodzaje skóry ) i do higieny intymnej.
Mydło bardzo skutecznie oczyszcza skórę – co ważne nie wysusza jej i nie podrażnia.


Pamiętajcie, że oryginalne mydło DUDU nigdy nie jest czarne i mimo, że pieni się na kolor jasno brązowy nigdy nie brudzi myjki.

Skład mydła - 100% naturalny: czysty miód afrykański, masło shea, osun (afrykańska odmiana drzewa sandałowego), olej palmowy, pył kakaowy, aloes, sok i olej z limety, woda, perfumy.
Polecamy - warto go stosować !

1 komentarz:

  1. Stosuję ... stosuję bardzo dobre mydło - jedynie zapach mnie drażni - ale poza tym super naturalny produkt.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...